YDS ve YÖKDİL 40 Test Advanced Deneme-Ahmet Akın

  Fiyat:
  455,00 TL
  İndirimli Fiyat (%30,8) :
  315,00 TL
  Kazancınız 140,00 TL
  Havale / EFT:
  311,85 TL
  YDS ve YÖKDİL 40 Test Advanced Deneme-Ahmet Akın
  40 ADVANCED TESTS 
  Kitabımız YDS, YÖKDİL ve YDT sınavlarına hazırlanan adaylar için hazırlanmış olup tamamı özgün sorulardan oluşmaktadır. Kitabımız 35-60 soru arasında kademeli bir şekilde artan, YDS, YÖKDİL ve YDT sınavlarının güncel soru tarzı ve kurgularına uygun, zorluk derecesine göre sınıflandırılmış 32 adet MİNİ TEST yer almaktadır. Buradaki amaç adayların Mini denemeler ile konuları pekiştirmek sağlamak olup, sınavda gelmiş ya gelmesi muhtemel sorulara aşinalık kazanması sağlanmaktadır. Daha sonrasında ise 8 adet tam YDS DENEME sınavı ile adaylara gerçek sınav deneyimi yaşatarak girilecek sınavlara en iyi prova yapmalarını sağlamaktır.  
  NASIL ÇALIŞMALI?
  Öncelikle bu kitap konu çalışmak için hazırlanan bir kitap değildir. Adayların soruları çözmeden önce temel kelime, dilbilgisi ve okuma becerilerinin eksiksiz bir şekilde tamamlamaları gerekiyor. Buradaki amaç; adaylara bilgi öğretmekten ziyade edinilen bilgilerin sınav mantığına göre adayların bol soru ile pratik yapmasını sağlamaktır. Her test sonucunda adayların yanlış yaptıkları sorulara göz atıp niçin yanlış yaptıklarının sebeplerini incelmesini tavsiye ederiz. Herhangi bir konu eksiği varsa adayların o konulara dönüp tekrar göz atmaları oldukça önemlidir. Testleri çözerken kesinlikle süre ile çözülmeli ve buna göre süre yönetimi hazırlığı yapılmalıdır.  
  KİTABIMIZIN İÇERİĞİNDE NELER VAR VE ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER NELERDİR?
  YDS, YÖKDİL ve YDT sınavlarında sorulan sorulara yakın seviye olarak kademeli soru sayısıyla ile hazırlanmasını sağlamaktır. 
  Soru kurguları orta seviyeden başlanıp testler ilerledikçe soruların zorluk dereceleri artmaktadır.
  Sorular daha önceki gerçek sınavlarda çıkan kurgulara en yakın şekilde hazırlanmıştır.
  Testler 35 soru ile başlanıp adayların sınavlara ilk aşamada yorucu bir şekilde değil de sıkılmadan rahat bir şekilde soru çözmesini sağlamaktadır. 
  Mini Test 10 itibariyle ise soruların sayısı ve seviyesi kademeli bir şekilde artarak sınav çözme mantığını kavramaları amaçlanmaktadır. 
  En son bölümde ise artık 8 adet TAM deneme sınavı ile adayların sınav atmosferi yaşamasını amaçlanmaktadır. 
  40 ADVANCED TESTS YDS'ye hazırlananlar için harika bir kaynak! Kitabımız tamamı ÖZGÜN SORULARDAN oluşmaktadır.
   
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9789944598156
  MarkaAkın Yayınları
  Stok DurumuVar
  9789944598156

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.