• Tüm Kategoriler
  • Yetki Yayınları 2022 Şematik KPSS Tarih

   Fiyat:
   70,00 TL
   İndirimli Fiyat (%25) :
   52,50 TL
   Kazancınız 17,50 TL
   Havale / EFT:
   51,45 TL
   Şematik KPSS Tarih Yetki Yayınları 2022
   EDİTÖRDEN ÖN SÖZ
   Değerli arkadaşlar,
   Kitabımızı ve şematik hukuk dersleri serisindeki tüm kitapları hazırlarken Türkiye’de bir ilk olma sloganıyla yola çıktık. Kitabımızın amacı bir konunun düz yazı formatında değil şekiller ve renkler ile görsel olarak daha iyi öğrenilmesi ve daha kolay tekrar edilmesidir. Konunun özellikle ilk kez çalışmadan sonra şematik notlardan çok hızlı tekrar edilmesi ve konuların hatırlanma oranının artması kitabı daha değerli kılmaktadır. Kitabımız bir özet kitap değildir kitabımızda tüm konulara gerekli olduğu kadar ayrıntısıyla yer verilmiştir.
   Kitabımızı çok geniş bir yazar kadrosu hazırlamıştır ve bu kadrodaki her hoca en iyi oldukları konuyu kaleme almıştır. Kitabımız piyasadaki neredeyse tüm kaynaklar taranarak en iyisi olması amaçlanarak aylarca süren bir çalışmanın ürünüdür.
   Konuların şematize edilmesi sayesinde sayfanın tamamına bakıldığında maddelendirmelerin daha net görülmesi ve fotografik olarak bir bakışta tüm konu görülerek konunun kolay hatırlanması amaçlanmıştır.
   Şematik serideki anlatım yukarıdan aşağıya doğru ya da okuma yönüne uygun olarak soldan sağa doğru anlatım benimsenerek yapılmıştır.
   Kitabımızda en önem verdiğimiz konulardan biride kitabımızın hatasız olmasıdır. Defalarca kez tashih yaparak tamamen hatasız en azından hatasıza yakın bir kitap ortaya çıkarmaya çalışılmıştır.
   Kitabımıza sınava hazırlananlara çok faydalı olacağına inandığımız çok önemli bir yenilik eklenmiştir. Geçmiş yıllarda Kamu Personeli Seçme Sınavlarında çıkmış soruların analizi yapılmış, hangi konudan hangi yıl soru çıktığı her sayfaya her konuya özel kitabımıza işlenmiştir. İlgili konuya ok çıkarılmış ve çıkmış sorunun yılı koyu renk ile belirtilmiştir. Böylelikle hangi konudan soru çıktığının daha ilk başta görülerek hangi konuya daha dikkatli çalışılacağının da tespit edilmesi amaçlanmıştır.
   Şematik KPSS Tarih kitabının yazımında emeği olan Adnan Köroğlu, Ayşenur Aktaş, Kübra Nazlı Yılmaz ve Didem Doğan, hocalarımıza teşekkürü bir borç biliyorum.. Bu kitabın yazar kadrosunun oluşturulmasında ve organizasyonunda büyük emeği olan Adnan Köroğlu’na ve kitabın şematize edilmesinde büyük emeği olan Ayşenur Aktaş’a ayrıca teşekkür ediyorum.
   Başarılı olmanın yolu çok çalışmak ve daha çok çalışmaktan geçer, çalışarak ama daha az emek sarf ederek daha başarılı olabileceğiniz bir kitap hazırlamaya çalıştık, başarı denizinizde bir damla olabilirsek ne mutlu bizlere…

   Stok Kodu    :    9786257577359
   Boyut    :    24x16
   Sayfa Sayısı    :    222
   Basım Yeri    :    Ankara
   Basım Tarihi    :    2022
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
   Dili    :    Türkçe
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257577359
   MarkaYetki Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786257577359

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.