• Tüm Kategoriler
  • Yetkin Teknik Hukuk Metin Turan

   Yetkin Teknik Hukuk Metin Turan
   Görsel 1
   Fiyat:
   95,00 TL
   İndirimli Fiyat (%10,5) :
   85,00 TL
   Kazancınız 10,00 TL
   Havale / EFT:
   83,30 TL
   85.00 www.tercihkitabevi.com
   "Bilim, teknik ve teknoloji alanında gelişmeler hız kesmeden devam etmektedir. Bilimin gelişimi ile teknoloji, teknolojinin gelişimi ile de teknik ilerlemektedir. Teknik alanındaki gelişmelerin teknolojiye ve bilime de katkıları olabilmektedir.

   Yine, teknik gelişmeler ile toplumsal yaşamda kolaylıklar, refah düzeyinde artış, ülkesel kalkınma, sosyal ve kültürel değişim vb. gerçekleşebilmektedir.

   Teknik bilimler, çok geniş bir alanı içermektedir. Başta mühendislikler olmak üzere ana olarak, mühendislikler ve mimarlıklar mesleki alanı, teknik bilimler alanını oluşturmaktadır. Bu alanda çok sayıda teknik hizmetler ve eserler üretilmektedir.

   Bu eserler ve hizmetler ile birlikte, diğer faaliyet ve işlerle ilgili olarak hukuksal yapının oluşturularak hukuksal metinlerin ya da normların düzenlenmesi gerekmektedir.

   Bu itibarla, genel olarak, bu alanı içeren yeni bilimsel hukuksal yaklaşım olarak, "Teknik Hukuk" (Technic Law) ya da "Teknik Bilimler Hukuku" (Technical Sciences Law) alanının tanımlanması ve belirlenmesi önemli görülmektedir.

   Bu itibarla, kitapta, Teknik Hukuk alanı tanımlanmakta, belirlenmekte ve hukuksal analizler yapılmaktadır.

   Eserin tüm okuyuculara yararlı olmasını temenni eder, bana vermiş oldukları destek için tüm aile fertlerine saygı, sevgi ve teşekkürlerimi sunarım." (Tanıtım Yazısı)
   Teknik Hukuk
   Metin Turan
   Yayınevi:
   Yetkin
   Basım Tarihi:
   2019 Mart
   Basım Yeri:
   Ankara
   Sayfa Sayısı:
   387
   Boyut:
   16 x 23,5 cm
   Baskı:
   1
   ISBN/Ref:
   9786050504224
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786050504224
   MarkaYetkin Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786050504224

   Ürün Etiketleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.