Yetkin Yayınları Mali Hukuk Perspektifinden Güncel Gelişmeler - Numan Emre Ergin

  Fiyat:
  354,00 TL
  İndirimli Fiyat (%15) :
  300,90 TL
  Kazancınız 53,10 TL
  Havale / EFT:
  294,88 TL
  Ve insanoğlu ölümsüzlüğün sırrını keşfetti. Bedenini ölümsüz kılamasa da yazıyı keşfederek bilgiyi ve fikirleri ölümsüz kılmayı başardı.
  Bu kitapta, çalışma hayatında kamuda uzun yıllar üst düzey vergi denetimi, özel sektörde yöneticilik, danışmanlık, yeminli mali müşavirlik, avukatlık, üniversitede hocalık yaparak masanın çeşitli tarafında oturmuş biri olarak, 2017 yılının ortasından sonra ülkemizde yaşanan gelişmelerin başta mali hukuk olmak üzere hukuki ve ekonomik değerlendirmesini yapmaya çalıştım. Başta Dünya gazetesi olmak üzere, çeşitli platformlarda kaleme aldığım makaleleri kalıcı bir esere dönüştürmeye karar vermem bu kitap çalışmasının hayata geçmesine yol açtı.
  Vergi siyasi bir araçtır, ama ben yazılarımı siyasi bir kaygı ve amaç gütmeden kaleme almaya gayret ettim. Vergi gibi teknik bir konuda geniş kitlelere hitap etmenin hiç de kolay olmadığının farkındalığında; yazılarımı okuyucunun ilgisini sıcak tutarak ama magazine kaçmadan, bilgiyle harmanlayan, etliye-sütlüye ve yeri geldiğinde zülf-ü yare dokunan, sadece sorunları değil, çözümleri de işaret eden bir tarzla; ama bunu yaparken taşıdığım sıfatların ağırlığına yakışır bir üslupla yazmaya gayret ettim. Okuyucularımın, meslektaşlarımın ve üstatlarımın olumlu geri bildirimlerinden de bunu başarabildiğime ve doğru yolda olduğuma inanıyorum.
  Baskı Tarihi
  Şubat 2021
  Baskı Sayısı
  1. Baskı
  Yayınevi
  Yetkin Yayınları
  Yazar
  Dr. Numan Emre Ergin
  Sayfa Sayısı
  455
  Ebat
  16x24
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786050507836
  MarkaYetkin Yayınları
  Stok DurumuVar
  9786050507836

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.