• Tüm Kategoriler
  • Yüce Yayımları Yüksekokullar İçin Fizyoloji Berrak Ç. Yeğen

   Yüce Yayımları Yüksekokullar İçin Fizyoloji Berrak Ç. Yeğen
   Görsel 1
   Fiyat:
   75,00 TL
   Havale / EFT:
   73,50 TL
   4.0 2
   75.00 www.tercihkitabevi.com
   Yaşamın mantığını araştıran Fizyoloji, moleküler düzeyden hücre, doku, organ, sistem ve organizma düzeyine kadar tüm işlevleri sorgulayan bilim dalıdır. Adına Nobel ödülü verilen Fizyoloji, ilk kez MÖ 600’lü yıllarda felsefi bir terim olarak kullanılmış, 16. Yüzyıldan itibaren sağlık ve fen bilimleri terminolojisine girmiştir.
   İnsan vücudunun temel çalışma mekanizmalarının anlatıldığı "Yüksekokullar İçin Fizyoloji” kitabının, sağlık ve fen bilimleri alanındaki fakültelerde ve yüksekokullarda ders kitabı olarak kullanılması amaçlanmaktadır. Mutlaka bilinmesi gereken tüm Fizyoloji konularının yer aldığı bu kitabın, eğitiminin standardizasyonuna da katkı sağlaması hedeflenmektedir.
   Türk Fizyolojik Bilimler Derneği tarafından basımı gerçekleştirilen bu ilk kitabın bölümleri; kitabın hedef kitlesine eğitim veren genç meslektaşlarımız tarafından yazıldı. Akademik yaşamlarının en yoğun olduğu dönemlerinde emeklerini esirgemeyen; Sayın Doç. Dr. Muaz Belviranlı, Doç. Dr. Oğuz Gözen, Doç. Dr. Özgür Kasımay Çakır, Doç. Dr. Ercan Özdemir, Doç. Dr. Gökhan Cesur, Yrd. Doç. Dr. Melike Şahiner, Yard. Doç. Dr. Meltem Kolgazi, Yrd. Doç. Dr. Mukadder Okuyan, Yrd. Doç. Dr. Sibel Bayrak, Öğr Gör. Dr. Muhittin Onur Yaman, Uzm. Dr. Ezgi Tuna Erdoğan’a teşekkür ederiz.
   Yazar grubunun oluşturulmasından, kitap içeriğinin edisyonuna ve basımına kadar tüm aşamalarda emeği bulunan ve derneğimiz adına bir ilkin gerçekleşmesini sağlayan sayın Prof. Dr. Berrak Ç. Yeğen’e sonsuz teşekkürler.
   Teknik Özellikler
   Yazar:Berrak Ç. Yeğen
   Sayfa Sayısı:324
   Boyut:16x24
   Kapak Türü:Karton Kapak
   Baskı:3
   Basım Tarihi:2014
   Kargoya Veriliş Süresi:1-3 İş Gününde
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789754112696
   MarkaYüce Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789754112696

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.